ROZWIĄZANIA IDEALNIE DOPASOWANE DO POTRZEB KLIENTA

OBSZAR DZIAŁAŃ

Firma Kolorbud Sp. z o.o (Profil-B)  specjalizuje się w lakierowaniu proszkowym, produkcji i sprzedaży parapetów wewnętrznych i zewnętrznych, zatyczek i łączników do parapetów, wszystkich rodzajów obróbek blacharskich, kasetonów, blachy płaskiej, blachy trapezowej oraz systemów rynnowych.

Oferujemy bardzo szeroki wybór materiałów, surowców i kolorystyki. Wszystkie nasze produkty dostępne są zarówno w typowych wymiarach i w dowolnych niestandardowych.

Zapewniamy kompleksowe i profesjonalne podejście. Oferujemy pomiar, kosztorys, montaż oraz transport w wyznaczone miejsce. Jako producent gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz szybki czas realizacji.

Obsługujemy zarówno małe jak i duże inwestycje. Naszą ofertę kierujemy do firm i hurtowni budowlanych, deweloperów, producentów okien, firm remontowych, montażystów, dekarzy oraz klientów indywidualnych. Prowadzimy również sprzedaż internetową.

INNOWACJA I DOŚWIADCZENIE

Nasze kompetencje w branży budowlanej rozwijamy od prawie dwudziestu lat. Spółka Profil-B to zespół doświadczonych, kreatywnych i zaangażowanych fachowców. Nasze produkty i usługi spełniają najwyższe standardy, stale poszerzamy ich portfolio. Profesjonalizm i kreatywność w połączeniu z nowoczesnym parkiem maszyn pozwala nieustannie podnosić efektywność biznesu naszych klientów oraz zwiększać ich przewagę nad konkurencją. Możemy się pochwalić dużym gronem klientów i partnerów.

JAKOŚĆ I WIARYGODNOŚĆ

Wszystkie nasze produkty wykonywane są z wielką precyzją i starannością z najwyższej jakości surowców. Posiadamy wszystkie wymagane certyfikaty i atesty. Naszą wiarygodność potwierdzamy członkostwem w programie Rzetelnej Firmy.

Go to top