Cięcie i gięcie

Jeśli poszukujesz profesjonalnej firmy na terenie Kielc, która specjalizuje się w nowoczesnej i skutecznej obróbce blach różnego typu, to nasza oferta z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Dysponujemy bowiem odpowiednim personelem, warunkami i sprzętem niezbędnym do skutecznego cięcia, gięcia i formowania blach w różne kształty i elementy wykorzystywane w branży produkcyjnej, przemysłowej, maszynowej, motoryzacyjnej oraz do wielu innych zastosowań. Nasze najważniejsze zalety to bardzo duża dokładność i szybkość działania, profesjonalna realizacja zarówno mniejszych, jak i większych zamówień oraz punktualność. O naszym profesjonalizmie w zakresie obróbki blach świadczą liczne pozytywne opinie i rekomendacje naszych zadowolonych klientów.

Cięcie i gięcie

Skuteczne cięcie blach w Kielcach przy pomocy nowoczesnego sprzętu

Oferowane przez nas usługi cięcia i gięcia blach w Kielcach są realizowane z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń, takich jak gilotyny hydrauliczne. Są one w stanie ciąć proste kształty z wykorzystaniem prostych linii cięcia. Doskonale radzimy sobie ze skutecznym cięciem blachy o grubości do 5 mm i długości do 3100 mm. Ze względu na fakt, że korzystamy z precyzyjnego sprzętu, mamy możliwość cięcia także bardzo cienkich blach do 0,8mm grubości i 6mm długości. Jeśli chodzi o świadczone przez nas w Kielcach cięcie blachy, cena takiej usługi nie jest wygórowana, a w zamian za to otrzymujesz usługę wykonaną z dbałością i starannością niezależnie od gatunku blachy. Nasz personel radzi sobie z cięciem blachy czarnej, nierdzewnej, konstrukcyjnej i cynkowej. Tniemy własne blachy oraz elementy dostarczone przez klientów.

Profesjonalne gięcie blach w Kielcach

  • Cięcie blach gilotyną hydrauliczną do grubości blachy 5 mm i długości blachy 3100 mm
  • Gięcie blachy na prasie krawędziowej do grubości blachy 5 mm i długości blachy 3100 mm

Jeśli chodzi o usługę, jaką jest gięcie blach w Kielcach, cena również nie jest wygórowana, a w zamian za to klient może liczyć na profesjonalnie wykonaną usługę. Nasi doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy korzystają ze specjalnych pras krawędziowych, umożliwiających dokładne i bezproblemowe gięcie blach o grubości do 5 mm i długości do 3100 mm. Zadania te są wykonywane nie tylko dokładnie, ale również punktualnie. Fachowe gięcie pozwala na uzyskanie wielu kształtów wykorzystywanych do różnych zastosowań produkcyjnych czy też przemysłowych albo budowlanych i konstrukcyjnych.

Obsługa klienta na wysokim poziomie

Oczywiście zarówno w przypadku usług określanych jako cięcie oraz gięcie blach w Kielcach opinie klientów są jak najbardziej pozytywne. Stanowią one potwierdzenie naszego profesjonalizmu oraz dbałości o jak najlepszą obsługę klienta. Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania zamawiającego oraz zależy nam na dokładnej i szybkiej realizacji zlecenia. Każdy zamawiający może liczyć na fachową pomoc naszych specjalistów, nawet w przypadku złożenia zlecenia o niskim nakładzie.

Profesjonalny personel to podstawa

Kolejnym atutem przemawiającym za naszą ofertą jest fakt, że zatrudniamy pracowników posiadających duże doświadczenie i wysokie kwalifikacje, które są stale poszerzane w ramach licznych szkoleń. Do ich dyspozycji oddajemy nowoczesne wyposażenie, dzięki któremu wykonują swoją pracę dokładnie, sprawnie i bezpiecznie. Efektem jest wytworzenie elementów i produktów spełniających rygorystyczne wymagania każdego zamawiającego.

Kolorbud Sp. z o.o.

NIP: 6572910048

Telefon

508 387 873
724 077 002
880 430 733 - piaskowanie, piaskarki

E-mail

biuro@kolorbud.pl

Adres

25-217 Kielce, ul. Hauke Bosaka 7

Godziny otwarcia

pn-pt 7:00-17:00, sob: 6:00-12:00

Masz pytania? Napisz nam, a doradzimy