Parapety zewnętrzne

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą parapetów zewnętrznych najlepszej jakości. Stawiamy na dobro klienta i spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagającego odbiorcy. Oferowane przez nas w Kielcach parapety zewnętrzne bazują na połączeniu atrakcyjnej ceny z wysoką jakością, dlatego posłużą Ci przez wiele lat.

Parapety zewnętrzne Kielce

Parapety zewnętrzne pełną bardzo ważną funkcję w każdym budynku. Zostają umieszczone po zewnętrznej stronie budynku pod oknami. Ułatwieniem w tym przypadku jest zamontowanie parapetu ze spadkiem na zewnątrz, co pozwala odprowadzać wodę deszczową z okna. Dzięki temu nie musisz martwić się o własny komfort nawet w najbardziej deszczowe dni. Parapety zewnętrzne w Kielcach montujemy zgodnie ze standardami tak, aby wystawały poza obrysy muru. To z kolei wpływa na niezalewanie przez wodę tynku pod oknem. W ofercie naszej firmy znajdziesz unikalne rozwiązania, jakimi są:

  • parapety z blach aluminiowych, tytanu, miedzi lub mosiądzu,
  • parapety z blach stalowych (ocynkowanych, powlekanych),
  • parapety z blach drewnopodobnych (malowanych w hucie).
Parapety wewnętrzne

Jaka jest cena parapetów zewnętrznych w Kielcach?

Oferujemy atrakcyjny zakres cenowy, który dopasowany zostaje do potrzeb odbiorców. Jeśli chodzi o opłaty za nasze wyroby, wiele zależy od tego, na jaki rodzaj oraz jaką wielkość parapetu postawisz. Każdy z produktów wykonany jest z doskonałej jakości certyfikowanych blach, dzięki czemu zyskujesz pewność, że parapet posłuży Ci przez wiele lat.

Skorzystać możesz z parapetów zewnętrznych w różnorodnych kolorach palety RAL, natomiast w razie potrzeby możemy także pomalować produkt proszkowo. Ponadto w ofercie znajdziesz produkty praktycznie w każdym kształcie i we wszystkich rozmiarach, co jest kolejnym atutem.

Mieszkasz w Kielcach? Wybierz parapety zewnętrzne od Kolorbud!

Doskonale wiemy, jak ważnym elementem parapetu zewnętrznego są także jego zakończenia. W naszej ofercie zadbaliśmy także o zakończenia parapetów z PCV (czyli tworzywa sztucznego), które dobierane są doskonale pod kolor ramy okiennej. Wykonujemy również zakończenia na felc oraz zatyczki aluminiowe, PCV lub ABS. Posiadamy rozbudowaną ofertę, w której każdy klient znajdzie coś dla siebie. Zakupić możesz zatyczki ABS i zatyczki aluminiowe, które są malowane w różnorodnych kolorach, w zależności od Twoich preferencji i oczekiwań. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy odpowiedzą na każde pytanie i służą poradą w trakcie wyboru idealnego parapetu zewnętrznego. Z nami sprawnie wybierzesz produkt, który potrzebujesz.

Parapety zewnętrzne Kielce - przychylne opinie klientów

Niezwykle ważne są dla nas opinie naszych klientów, które pozwalają nam ciągle się rozwijać. W tym przypadku klienci wskazują, że mogą liczyć na terminowo wykonane prace i materiały najwyższej jakości. Dobry kontakt z odbiorcą to podstawa w naszej działalności, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z należytą starannością.

Z nami stworzysz idealne parapety do każdego budynku, jednocześnie wybierając konkurencyjne ceny i fachową obsługę. Zatrudniamy specjalistów, którzy cechują się wieloletnim doświadczeniem i doskonale znają się na swojej pracy. Naszym atutem jest także sprawna realizacja zleceń i spełnienie wymogów każdego klienta.

Kolorbud Sp. z o.o.

NIP: 6572910048

Telefon

508 387 873
724 077 002
880 430 733 - piaskowanie, piaskarki

E-mail

biuro@kolorbud.pl

Adres

25-217 Kielce, ul. Hauke Bosaka 7

Godziny otwarcia

pn-pt 7:00-17:00, sob: 6:00-12:00

Masz pytania? Napisz nam, a doradzimy