Obróbki blacharskie do 6 mb

Zapewniamy obróbki blacharskie najlepszej jakości, które pozwalają zabezpieczyć dach, elewację budynku czy też balkony przed działaniem czynników zewnętrznych. W tym przypadku niezwykle istotne jest zapewnienie takiej ochrony zwłaszcza przed opadami deszczu, jak i występowaniem mechanicznych uszkodzeń. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą już dziś!

Kolorbud Sp. z o.o - Malarnia proszkowa w Kielcach

Przykłady obróbek blacharskich:

  • wiatrownice górne
  • rynny koszowe płytkie, rynny koszowe głębokie
  • kalenice stożkowe
  • bariery śniegowe
  • obróbki komina
  • obróbki tarasu
  • pasy nadrynnowe
  • pasy podrynnowe
  • gąsiory trapezowe (do blachy trapezowej)
  • ogniomury

Obróbki blacharskie w Kielcach

Obróbki blacharskie oferowane przez nas w Kielcach pozwalają dokładnie zabezpieczyć elewację, dach czy też komin przed działaniem szkodliwych czynników atmosferycznych. Działamy sprawnie i z najwyższą jakością, zapewniając profesjonalne obróbki blacharskie, opierające się na szczelności konstrukcji. Co ciekawe, takie rozwiązanie pełni także dekoracyjne funkcje, gdyż fakturę oraz kolorystykę obróbki dopasować można do wyglądu pokrycia i własnych oczekiwań. Korzystamy każdego dnia z najlepszych jakościowo materiałów, a nasi fachowcy dbają o Twoje zadowolenie i precyzyjne wykonanie wszystkich zadań. Obróbki blacharskie mogą zostać wykonane z blachy aluminiowej, powlekanej, aluminiowej w kolorze czy też nierdzewnej. Niezwykły efekt wizualny, uzyskany dzięki naszej pomocy, będzie dodatkowym atutem.

Opinie o obróbkach blacharskich w Kielcach

Opinie zadowolonych klientów są dla nas najlepszym potwierdzeniem tego, że oferta jest rozbudowana, a wszelkie czynności wykonujemy sprawnie i dokładnie. Bez względu na to, jaki rodzaj obróbki blacharskiej wybierzesz, możesz być pewien, że nasza firma sprosta zadaniu. Wykonujemy bowiem obróbki w dowolnych rozmiarach i kształtach, niestandardowe na podstawie rysunków i projektów oraz tradycyjne.

Nasi klienci doceniają sprawną realizację projektu i doskonałą jakość połączoną z atrakcyjną ceną. Kolejną kwestią jest korzystanie z unikalnych materiałów, które pozwalają bez problemu wykonać pracę w terminie i zgodnie z wymogami odbiorcy. Do każdego zlecenia podchodzimy priorytetowo, mając na względzie dobro i potrzeby klienta. Właśnie dlatego opinie o oferowanych przez nas obróbkach blacharskich w Kielcach są tak pozytywne!

Cena obróbki blacharskiej w Kielcach

Obróbki blacharskie, które świadczymy w Kielcach, bazują na atrakcyjnym zakresie cenowym, dzięki czemu każdy klient będzie mógł skorzystać z naszej rozbudowanej oferty. Wiele zależy od tego, jaki projekt wykonujemy oraz jakie masz wymagania względem obróbek. Zakres cenowy ustalany jest indywidualnie przed przystąpieniem do projektu, co pozwala Ci poznać dokładne koszty, jakie poniesiesz. Jednakże niezależnie od realizacji konkurencyjne ceny w połączeniu z doskonałą jakością są znakiem rozpoznawczym naszej firmy, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom każdego klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać Twoim wymogom i stworzyć obróbki blacharskie cieszące wzrok i chroniące budynek przed działaniem warunków atmosferycznych i występowaniem uszkodzeń mechanicznych. Zapraszamy do skorzystania z naszej rozbudowanej oferty.

Kolorbud Sp. z o.o.

NIP: 6572910048

Telefon

508 387 873
724 077 002
880 430 733 - piaskowanie, piaskarki

E-mail

biuro@kolorbud.pl

Adres

25-217 Kielce, ul. Hauke Bosaka 7

Godziny otwarcia

pn-pt 7:00-17:00, sob: 6:00-12:00

Masz pytania? Napisz nam, a doradzimy