Sodowanie

Profesjonalna oferta naszej firmy obejmuje wysokiej jakości usługi związane z obróbką powierzchni wykonanych z różnych typów materiałów. Do grona usług świadczonych przez naszych specjalistów zalicza się między innymi sodowanie w Kielcach profesjonalną hydropiaskarką firmy Technikor. Jest to niezwykle ważny proces wykonywany z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Oferowana przez nas usługa sodowania charakteryzuje się wysokim poziomem skuteczności oraz jest bezinwazyjna. Nic więc dziwnego, że cieszy się ona dużą popularnością wśród wielu klientów działających w różnych branżach.

Sodowanie - co warto wiedzieć o tej usłudze?

Sodowanie hydropiaskarką firmy Technikor to niezwykle skuteczna metoda czyszczenia powierzchni bez powodowania jej uszkodzenia. Polega ona na wyrzucaniu czyściwa i powietrza z bardzo dużą prędkością. Metoda ta jest bardzo nowoczesna i cieszy się rosnącą popularnością w wielu branżach. W przypadku sodowania rolę czyściwa spełnia soda oczyszczona, czyli nieorganiczny związek chemiczny, który rozpuszcza się w wodzie. Jest on w pełni bezpieczny dla środowiska naturalnego oraz dla zdrowia i życia ludzi. Samo zjawisko sodowania polega na tym, że cząsteczki, które uzyskały wysoką prędkość, uderzają w czyszczoną powierzchnię i się od niej nie odbijają, ale wybuchają, uwalniając energię. W ten sposób udaje się skutecznie czyścić różne powierzchnie. Oferowane przez nas sodowanie w Kielcach coraz częściej zastępuje proces piaskowania ze względu na swoją dużą skuteczność. Co więcej działanie takie nie powoduje żadnych uszkodzeń czyszczonych powierzchni, nawet tych, które są najbardziej delikatne. Innymi słowy, sodowanie można zastosować w przypadku plastiku, drewna czy też aluminium.

Najważniejsze atuty usługi sodowania w Kielcach

Opinie na temat profesjonalnego sodowania oferowanego przez naszą firmę są jak najbardziej pozytywne. Proces ten nadaje się do stosowania na różnych powierzchniach. Jego istotnym atutem jest fakt, że skutecznie likwiduje on różne typy zanieczyszczeń na praktycznie każdej powierzchni. Co więcej, możliwa jest praca na mokro oraz na sucho, czyli bezpyłowo. Niewątpliwym atutem tego procesu jest praktycznie brak zapylenia gdyż sodowanie odbywa się w mgle wodnej. Warto też dodać, że sodowanie może również przybierać postać inwazyjną. Nic więc dziwnego, że sodowanie sprzętem firmy Technikor cieszy się dużą popularnością w branży budowlanej, przemyśle, motoryzacji, itp.

Oferowane przez nas sodowanie w Kielcach sprzętem firmy Technikor idealnie sprawdza się również w terenie, czyszczenie np. elewacji w centrum miasta jest praktycznie nieodczuwalne dla sąsiadów, hydropiaskarki firmy Technikor których używa nasza firma sprawdzają się idealnie w miejskiej architekturze.  To innowacyjne rozwiązanie jest również bardzo bezpieczne dla operatorów. Nasza firma oferuje profesjonalne usługi sodowania wykonywane przez doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy korzystają z nowoczesnego wyposażenia firmy Technikor. Każdemu klientowi zapewniamy dużą dokładność sodowania przy jednoczesnym zachowaniu szybkiego tempa pracy. Co więcej, cena takiej usługi nie jest wygórowana, więc tym bardziej warto z niej korzystać.

Kolorbud Sp. z o.o.

NIP: 6572910048

Telefon

508 387 873
724 077 002
880 430 733 - piaskowanie, piaskarki

E-mail

biuro@kolorbud.pl

Adres

25-217 Kielce, ul. Hauke Bosaka 7

Godziny otwarcia

pn-pt 7:00-17:00, sob: 6:00-12:00

Masz pytania? Napisz nam, a doradzimy