Parapety z aglomarmuru

 

Jeśli poszukujesz wysokiej jakości trwałych elementów wykończenia wnętrz charakteryzujących się wysoką jakością, to oferta, którą przygotowaliśmy dla Ciebie, zaspokoi Twoje potrzeby. Bardzo ważną grupę produktów dostępnych w naszym asortymencie stanowią wewnętrzne parapety będące istotnymi elementami wykończenia okien. Wpływają one korzystnie nie tylko na estetykę przestrzeni okiennej, ale również ogólnie na wystrój wnętrza, w którym się znajdują. Warto zaznaczyć, że dysponujemy szerokim asortymentem takich elementów, w którym z pewnością znajdziesz parapety dopasowane do konkretnych stylizacji oraz własnych upodobań i potrzeb. Między innymi w naszej firmie zamówisz parapety wewnętrzne Perlato Royal lub Verde Alpi, charakteryzujące się licznymi atutami przedstawionymi poniżej.

Parapety z aglomarmuru

Doskonała alternatywa dla kamienia naturalnego

Parapet Perlato Royal to produkt stanowiący świetną alternatywę dla materiałów naturalnych ze względu na swoje parametry fizyczne i mechaniczne. Parapety takie są odporne na różnego rodzaju uszkodzenia fizyczne, duże obciążenia oraz wiele innych form zużycia lub zniszczenia. Oznacza to, że nawet po wielu latach użytkowania, zachowają one swój atrakcyjny wygląd oraz będą spełniać swoje zadania praktyczne. Jeśli więc szukasz praktycznego, trwałego i eleganckiego rozwiązania na lata, to Parapet Perlato z pewnością będzie w stanie Cię zadowolić.

Jeśli natomiast potrzebujesz praktycznego, estetycznego i trwałego parapetu do swojego domu, mieszkania, biura lub innego wnętrza, to z pewnością parapet wewnętrzny Verde Alpi spełni Twoje oczekiwania. Możemy pochwalić się bardzo szeroką ofertą takich elementów, które są dostępne w licznych rozmiarach i wersjach kolorystycznych oraz kształtach. Dzięki takiemu zróżnicowaniu każdy bez większych problemów dopasuje parapet do swoich potrzeb.

Estetyczny wygląd w różnych stylizacjach wnętrz

Opinie na temat parapetów znanych z aglomarmuru są bardzo pozytywne wśród wielu użytkowników, nie tylko ze względu na jakość i trwałość, ale również ze względu na liczne walory estetyczne. Przede wszystkim dzięki dużej zawartości naturalnego kamienia, parapety te prezentują się stylowo i zapewniają wnętrzu powiew oryginalności oraz naturalnego wykończenia. Świetnie komponują się one z różnymi roślinami doniczkowymi oraz innymi dekoracjami okiennymi. Oznacza to, że takie parapety wyglądają bardzo ładnie w praktycznie każdej stylizacji okiennej oraz w każdym wnętrzu niezależnie od kolorystyki. Pod względem swojej trwałości i estetyki, parapety takie stanowią bardzo dobrą alternatywę nie tylko dla kamienia naturalnego, ale również dla parapetów i elementów wykonanych z płytek ceramicznych czy też lastryka. Ich zaletą jest również mnogość dostępnych kolorów, takich jak:

 • botticino
 • brecia auroroa,
 • arabesctato,
 • carnico,
 • new marfil,
 • bianco giagio,
 • venus,
 • milky white,
 • cristal white,
 • luna beige,
 • balti grey,
 • polare,
 • white pearl

Wszystkie wymienione kolory są dostępne w naszej ofercie. Dużą popularnością cieszą się również granity i marmury.

Nowoczesne metody produkcyjne gwarancją wysokiej jakości

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji i dostarczania klientom elementów, jakimi są parapety Perlato Royal i Verde Alpi. Efektem naszej pracy są wysokiej jakości produkty, które spełniają rygorystyczne wymagania jakościowe oraz wymogi określone w krajowych i międzynarodowych normach. Stosujemy nowoczesny sprzęt, dzięki któremu nasze parapety są dostępne w licznych kolorach, rozmiarach i kształtach. Można więc bez problemu zamawiać u nas parapety dopasowane do większych, jak również mniejszych okien. Warto też dodać, że stosunek cena – jakość w przypadku naszych parapetów jest bardzo korzystny dla zamawiającego. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Wystarczy tylko określić typ parapetu oraz jego rozmiar, aby wkrótce cieszyć się wyrobem spełniającym rygorystyczne wymagania.

Kolorbud Sp. z o.o.

NIP: 6572910048

Telefon

508 387 873
724 077 002
880 430 733 - piaskowanie, piaskarki

E-mail

biuro@kolorbud.pl

Adres

25-217 Kielce, ul. Hauke Bosaka 7

Godziny otwarcia

pn-pt 7:00-17:00, sob: 6:00-12:00

Masz pytania? Napisz nam, a doradzimy