Parapety z granitu

 

 

Wykończenie wnęki okiennej zawsze wiąże się z użyciem parapetów. Ten niepozorny element jest bardzo istotny, ponieważ wpływa na wygląd całego pomieszczenia. Osobom, którym zależy na wytrzymałych rozwiązaniach, proponujemy parapety wewnętrzne z granitu w Kielcach. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

granit

Dlaczego warto kupić granitowe parapety?

Osoby z Kielc coraz częściej sięgają po granitowe parapety wewnętrzne i nie można się temu dziwić. Jest to materiał, który przede wszystkim wyróżnia się swoim ciekawym, estetycznym wyglądem. Nie jest jednorodny, ale dlatego prezentuje się bardzo interesująco i może występować w wielu różnorodnych wersjach kolorystycznych. Zazwyczaj od jasnego popielu, po samą czerń. Te barwy są jednocześnie uniwersalne, dlatego parapety wewnętrzne z granitu są stosunkowo uniwersalnym rozwiązaniem. Zdobywają bardzo dobre opinie przede wszystkim u miłośników eleganckich wnętrz, jednak sprawdzą się też w domach nowoczesnych.

Parapety wewnętrzne granitowe są także inwestycją na lata. Co prawda kosztują więcej, niż różne syntetyczne odpowiedniki, jednak wyróżniają się niesamowitą wytrzymałością (granit jest jedną z najtwardszych skał na świecie). Warto wspomnieć, że ze względu na swoją masywność oraz wagę, parapety tego rodzaju są odporne na uszkodzenia, a przy tym można bez obaw stawiać na nich nawet ciężkie donice z kwiatami, bądź gorące garnki (np. w kuchni). Skała jest także odporna na odkształcenia, co daje znaczną przewagę np. nad parapetami drewnianymi.

 

Granitowe parapety są również odporne na wilgoć oraz nie wchłaniają tłuszczu, dzięki czemu praktycznie wszystkie zabrudzenia mogą zostać w prosty sposób usunięte.

Parapety wewnętrzne z granitu - Kolorbud Kielce

Oferowane klientom z Kielc granitowe parapety wewnętrzne występują w kilku wersjach kolorystycznych, m.in.:

  • Star Galaxy
  • Nero Assoluto
  • Padang Dark

 

Różnorodność kolorystyczna to nie wszystko, ponieważ jesteśmy w stanie wykonać parapety granitowe w dowolnych rozmiarach, często także nieregularnych kształtach. Dzięki temu są odpowiednim rozwiązaniem nawet w przypadku nietypowych okiennic.

Kielce - parapety wewnętrzne z granitu i nie tylko

Kolorbud to firma z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie wykonywania parapetów wewnętrznych granitowych w Kielcach. Nasi specjaliści mogą się podjąć realizacji wyjątkowo skomplikowanych zleceń. Przy tym wszystkim oferujemy stosunkowo atrakcyjne ceny.

Jeśli chcesz uzyskać jeszcze lepszy efekt wizualny, to proponujemy także wykonanie parapetów zewnętrznych z granitu, a także blatów kuchennych i łazienkowych czy stopni schodowych. Kierujemy się indywidualnym i elastycznym podejściem do klienta, dlatego chętnie dowiemy się, czego konkretnie potrzebujesz – zachęcamy do kontaktu z naszym biurem. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca będzie owocna.

Jeśli interesują Cię parapety granitowe w Kielcach, to chętnie je dla Ciebie wykonamy!

Kolorbud Sp. z o.o.

NIP: 6572910048

Telefon

508 387 873
724 077 002
880 430 733 - piaskowanie, piaskarki

E-mail

biuro@kolorbud.pl

Adres

25-217 Kielce, ul. Hauke Bosaka 7

Godziny otwarcia

pn-pt 7:00-17:00, sob: 6:00-12:00

Masz pytania? Napisz nam, a doradzimy