Piaskowanie antyków

 

Wiele przedmiotów po upływie lat nie wygląda już tak, jak w czasach świetności. Pokrywają się rdzą lub matowieją, szczególnie jeżeli były składowane w zimnych i wilgotnych piwnicach czy na strychach. Piaskowanie ma pomóc przywrócić im dawny wygląd, oczyścić je z zabrudzeń i przygotować do gruntownej renowacji. Oferta naszej firmy to piaskowanie antyków, zarówno mebli drewnianych, części metalowych, jak i powierzchni szklanych. W ten sposób odświeżymy Twoje meble i zapewnimy im drugą młodość. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w Kielcach.

Piaskowanie

Piaskowanie zamiast szlifowania

Piaskowaniu możemy poddać różnego rodzaju powierzchnie, oprócz drewnianych także kamienie czy stal. W ofercie naszej firmy znajduje się piaskowanie antyków, które polega na czyszczeniu powierzchni drewnianej sprężonym powietrzem zawierającym piasek. Jest to lepsza metoda niż szlifowanie, ponieważ jest bezpieczniejsza i nie pozostawia zadrapań czy uszkodzeń materiału. Dodatkowo piasek wchodzi w różne zakamarki mebli i dokładnie je czyści. Piaskowanie antyków świetnie nadaje się do renowacji mebli drewnianych, ale także różnych metalowych czy szklanych antyków, które utraciły dawny blask.

Nasza oferta piaskowania zwrócona jest szczególnie do tych klientów, którzy posiadają i chcieliby odświeżyć swoje antyki, oraz poszukują sprawdzonej firmy w Kielcach. W szybki i prosty sposób sprawimy, że ich powierzchnia stanie się gładka i czysta, oraz przygotowana do dalszych zabiegów. Piaskowanie antyków to znana metoda, którą od lat stosuje się w naszym kraju. Odznacza się ona wysoką skutecznością, oraz bezpieczeństwem wykonania. 

Zalety piaskowania antyków

Piaskowanie staje się niezbędne, w przypadku kiedy chcesz odświeżyć swoje meble. Jeżeli posiadasz stare meble, którym chcesz nadać drugą młodość, odmalować je, oraz używać czy sprzedać, zapraszamy do skorzystania z naszych usług w Kielcach. Nasza firma zajmuje się piaskowaniem antyków, dzięki czemu pozbędziesz się starej farby czy lakieru, a także rdzy, zabrudzeń i korozji. Piaskowanie dociera do trudno dostępnych miejsc, oczyszcza i odświeża meble. W szybki i efektywny sposób odnowimy Twoje meble i nadamy im nowy wygląd. Zdajemy sobie sprawę, że czyszczenie antyków wymaga dużej ostrożności i używania bezpiecznych materiałów, dlatego nasza firma przykłada wszelką staranność, aby pomóc im odzyskać dawną świetność.

Renowacja mebli w Kielcach

Każde zniszczone i nieużywane meble można odrestaurować i nadać im nowy wygląd. Dzięki usłudze piaskowania, w prosty sposób wygładzimy powierzchnię Twoich mebli i przygotujemy ją do ponownego nałożenia impregnatów. Cena usługi zależy od wielkości mebla i ilości pracy włożonej w jego piaskowanie. Do każdego mebla podchodzimy indywidualnie i z dbałością przykładamy się do jego czyszczenia, co przekłada się na wyniki, oraz pozytywne komentarze zadowolonych klientów. Dysponujemy odpowiednim sprzętem do piaskowania, a także kadrą wykwalifikowanych pracowników, którzy pomogą Ci z dostosowaniem naszej oferty do Twoich wymogów.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wszystkich poszukujących sprawdzonej i rzetelnej firmy, zajmującej się piaskowaniem antyków w Kielcach i okolicy.

Kolorbud Sp. z o.o.

NIP: 6572910048

Telefon

508 387 873
724 077 002
880 430 733 - piaskowanie, piaskarki

E-mail

biuro@kolorbud.pl

Adres

25-217 Kielce, ul. Hauke Bosaka 7

Godziny otwarcia

pn-pt 7:00-17:00, sob: 6:00-12:00

Masz pytania? Napisz nam, a doradzimy