Parapety zewnętrzne z blach aluminiowych

Specjalizujemy się w malowaniu proszkowym, produkcji oraz sprzedaży parapetów wewnętrznych i zewnętrznych, oraz dodatkowych akcesoriów do parapetów, które są niezbędne do ich właściwego montażu.Na tej podstronie znajdują się najważniejsze informacje dotyczące naszych produktów i usług w kategorii parapetów zewnętrznych wykonanych z blachy aluminiowej.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak różnorodne potrzeby mają nasi klienci. Dlatego oprócz wysokiej jakości usług, proponujemy Ci również doradztwo. Gwarantujemy również atrakcyjne ceny.Od wielu lat staramy się o to, aby produkty, które przygotowujemy, były wysokiej jakości oraz wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną. Dlatego stale rozwijamy nasze kompetencje w zakresie świadczonych usług.  

Obróbki blacharskie do 6 mb

Wykonywane przez nas parapety z blach aluminiowych to wysokiej jakości produkty, które posiadają olbrzymie możliwości i wiele zastosowań. Po pierwsze można je wykorzystać już podczas budowy domu, dzięki czemu ułatwimy sobie późniejsze prace. Jest także możliwość montowania wspomnianych parapetów podczas wykonywania remontu/wymiany okien, i zastąpienie nimi starych i zużytych już elementów. 

Parapety zewnętrzne z blachy aluminiowej, które przygotowujemy dla zainteresowanych klientów, powstają z najwyższej jakości surowca, o czym świadczy ich trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Jest to też cecha często wspominana w pozytywnych opiniach, które pozostawiają nasi zadowoleni kupujący.

 

Wysoka jakość – gwarancja niskiej ceny

Składając u nas zamówienie na parapety zewnętrzne aluminiowe, masz pewność, że nasza oferta jest jedną z najbardziej atrakcyjnych dostępnych na rynku. Staramy się, aby w parze z bardzo wysoką jakością proponowanych przez nasz zespół usług i produktów szła również przystępna cena. Dzięki temu każdy, kto oczekuje wysokiej klasy rozwiązań, będzie mógł sobie na nie pozwolić, nie nadwyrężając przy tym swojego budżetu. Doskonały stosunek ceny do jakości, zarówno w przypadku usług, jak i oferowanych przez nas parapetów zewnętrznych aluminiowych oraz niezbędnych do nich akcesoriów to nasz atut, o którym także wspominają zadowoleni klienci.

W przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań nasz zespół profesjonalistów jest gotowy udzielić wyczerpującej odpowiedzi, które pomogą rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące dostępnych u nas usług oraz produktów.

 
Kolorbud Sp. z o.o.

NIP: 6572910048

Telefon

508 387 873
724 077 002
880 430 733 - piaskowanie, piaskarki

E-mail

biuro@kolorbud.pl

Adres

25-217 Kielce, ul. Hauke Bosaka 7

Godziny otwarcia

pn-pt 7:00-17:00, sob: 6:00-12:00

Masz pytania? Napisz nam, a doradzimy