Wycinanie laserowe w aluminium

Jesteśmy firmą, która zajmuje się profesjonalnie wycinaniem laserowym w aluminium i nie tylko w Kielcach. Wycinamy, docinamy oraz nadajemy kształty różnym rodzajom metali. Produkty, które przygotowujemy, są wykorzystywane przez naszych Klientów w branżach: motoryzacyjnej, budowlanej, przemysłowej, jak i produkcyjnej. Do wycinania laserowego wykorzystujemy nowoczesny sprzęt, dzięki czemu końcowy efekt naszej pracy zadowala każdego Klienta. Używamy laserów, które tną i gną materiały o grubościach: czarną stal do 10mm grubości, stal nierdzewną do 5mm grubości oraz aluminium od 3 – 3,5mm grubości.
W ramach naszej oferty proponujemy Ci wysoką jakość obsługi. Jeśli masz jakieś pytania, chętnie na nie odpowiemy. Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości oraz to, co jest dla Ciebie niejasne. Udzielimy Ci wsparcia na każdym etapie współpracy. Cięcie laserowe w aluminium, które realizujemy w Kielcach to w pełni profesjonalna usługa, która na pewno spełni Twoje oczekiwania.
Wycinanie laserowe

Podczas wycinania laserowego dbamy o każdy szczegół

Wycinanie laserowe w aluminium oraz w innych metalach w naszej firmie w Kielcach, jest dla nas pasją. Dlatego stale poszerzamy wiedzę i umiejętności w tym zakresie. Podczas świadczenia usługi dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Wykonujemy cięcie laserem w aluminium precyzyjnie oraz starannie. Uwzględniamy wszystkie wymagania naszych Klientów. Potwierdzeniem tego, że prowadzimy wysokiej jakości usługi, są wszystkie certyfikaty oraz atesty, które posiadamy.

Zatrudniamy profesjonalną kadrę

W naszej kadrze zatrudnieni są wyłącznie specjaliści, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie w zakresie wycinania laserowego, oraz pozostałych usług, które znajdują się w naszej ofercie. Dzięki temu możesz mieć pewność, że produkty, które przygotujemy dla Ciebie, będą zrobione zgodnie ze najnowocześniejszymi standardami. Doskonale radzimy sobie ze wszystkimi zamówieniami również tymi najbardziej niestandardowymi obejmującymi skomplikowane kształty różnego rodzaju. Decydując się na naszą usługę cięcia laserowego w aluminium w Kielcach, stawiasz więc na profesjonalizm.

Pozostałe usługi

W ramach naszej oferty zajmujemy się również: malowaniem proszkowym, cięciem i gięciem, obróbkami blacharskimi.  Świadczymy usługi także w zakresie piaskowania ogrodzeń. Wykonujemy również parapety z różnych rodzajów blach: stalowych, drewnopodobnych, aluminiowych oraz aglomarmuru. Sprzedajemy również zatyczki i łączniki do parapetów wszystkich obróbek blacharskich. Tak szeroka oferta pozwala nam na sprostanie rozmaitym potrzebom naszych Klientów oraz oczekiwaniom tych najbardziej wymagających. Realizujemy zarówno większe, jak i mniejsze zamówienia.

Pozytywne rekomendacje

Dzięki profesjonalnemu podejściu do świadczonych usług otrzymaliśmy pozytywne opinie od dotychczasowych Klientów. Każda rekomendacja od naszych partnerów jest dla nas wiele warta. Świadczy ona o naszym podejściu do współpracy z każdym Klientem. Wszystkie usługi świadczymy w atrakcyjnej cenie.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Kolorbud Sp. z o.o.

NIP: 6572910048

Telefon

508 387 873
724 077 002
880 430 733 - piaskowanie, piaskarki

E-mail

biuro@kolorbud.pl

Adres

25-217 Kielce, ul. Hauke Bosaka 7

Godziny otwarcia

pn-pt 7:00-17:00, sob: 6:00-12:00

Masz pytania? Napisz nam, a doradzimy