O nas

Malowanie proszkowe to wyjątkowa technika, która pozwala uzyskać niesamowite efekty. Dzięki niej możliwe jest równomierne i trwałe pokrycie farbą różnych powierzchni. Dodatkowo to bardzo precyzyjna metoda, więc możesz być pewien, że każdy element zostanie pomalowany bardzo dokładnie.

Malowanie proszkowe – Kielce

Nasza firma funkcjonuje na rynku już od wielu lat. Za cel postawiliśmy sobie realizowanie usług na najwyższym poziomie, w czym pomaga nam wiedza, umiejętności i zdobyte przez tak długi okres działalności bardzo cenne doświadczenie. Jesteśmy profesjonalistami, którzy każdego dnia starają się być jeszcze lepsi.

Specjalizujemy się w malowaniu proszkowym różnych powierzchni i przedmiotów. Oprócz tego zajmujemy się także profesjonalną produkcją parapetów zewnętrznych i wewnętrznych, a także zatyczek i łączników do nich. Obróbka blacharska także nie ma przed nami tajemnic.

Realizujemy zamówienia zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla małych i większych przedsiębiorstw. Prowadzimy także sklep internetowy, w którym możesz bez większego problemu nabyć nasze wyroby.

Postaw na specjalistów

Chciałbyś nadać nowego charakteru swojemu samochodowi? W takim razie oferowane przez nas malowanie proszkowe felg aluminiowych jest propozycją dla Ciebie. Dzięki naszej usłudze będą one nie tylko świetnie się prezentować, ale także zostaną zabezpieczone przed negatywnym wpływem warunków atmosferycznych.

A może potrzebne Ci malowanie proszkowe mebli do Twojego nowego mieszkania? To również nie stanowi dla nas najmniejszego problemu. Sprawimy, że będą one wyjątkowe i będą cieszyć Twoje oko za każdym razem, gdy tylko na nie spojrzysz.