Wycinanie laserowe

Oferta naszej firmy obejmuje również profesjonalne usługi związane z cięciem i kształtowaniem metali różnego rodzaju. Między innymi oferujemy profesjonalne wycinanie laserowe dla Kielc. Co prawda nasza firma posiada siedzibę w Kielcach, jednak z naszych usług mogą korzystać wszyscy zainteresowani klienci z całej Polski. Zajmujemy się skutecznym docinaniem metali oraz wycinaniem różnych elementów czy też kształtów z zastosowaniem nowoczesnej technologii laserowej. Końcowe produkty naszej pracy świetnie nadają się do wykorzystywania w branży produkcyjnej, przemysłowej, budowlanej czy też motoryzacyjnej. Innymi słowy, nasza oferta jest pod tym względem szeroka i każdy może dopasować usługę cięcia laserem dla kieleckich odbiorców do swoich potrzeb i wymagań.

Wycinanie laserowe

Wysoka jakość produktów końcowych

Oczywiście jedną z najważniejszych zalet oferowanej przez nas usługi cięcia laserowego w Kielcach jest wysoka jakość tworzonych elementów. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych urządzeń przez wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców usługa cięcia laserowego jest wykonywana bardzo dokładnie i zgodnie z wymiarami podanymi przez klienta. Nasz personel bardzo dobrze zna się na swojej pracy i wie jak realizować zlecenia z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Warto też dodać, że wycinane przez nas elementy charakteryzują się również bardzo dużą trwałością i odpornością na uszkodzenia oraz wiele innych niekorzystnych czynników. Zawsze kładziemy nacisk na maksymalne zadowolenie naszych klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby spełniać ich wszystkie wymagania.

Nowoczesna technologia produkcyjna

Wycinanie laserowe w Kielcach oferowane przez naszą firmę to usługa wykonywana z zastosowaniem nowoczesnych maszyn obsługujących technologię laserową. Cięcie laserem pozwala nie tylko na precyzyjne tworzenie różnych kształtów charakteryzujących się wysoką jakością, ale również są one pozbawione wszelkich wystrzępień oraz innych niedoskonałości charakterystycznych dla cięcia mechanicznego. Co więcej, nowoczesna technologia laserowa umożliwia bardzo szybkie wycinanie kształtów. Oznacza to, że nasza firma jest w stanie skutecznie i dokładnie realizować zlecenia obejmujące nawet bardzo duże ilości kształtów wycinanych laserowo. Innymi słowy, jeśli poszukujesz firmy zapewniającej profesjonalną, dokładną i szybką usługę to nasza oferta z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Wykorzystywane przez nas lasery pozwalają na cięcie materiałów różnej grubości:

– czarna stal – do 12mm grubości,

– stal nierdzewna – do 5mm grubości,

– aluminium – do 3-3,5mm grubości.

Fachowa obsługa każdego klienta

Dzięki wspomnianym wyżej atutom, każdy klient ma zapewnioną profesjonalną obsługę. Oferujemy szeroki wybór kształtów wycinanych z różnych typów metali, więc każdy może dopasować naszą ofertę do swoich potrzeb. Co więcej, nowoczesne technologie i wieloletnie doświadczenie to istotne atuty, dzięki którym radzimy sobie nie tylko ze standardowymi, ale również bardziej nietypowymi zleceniami obejmującymi skomplikowane kształty różnego rodzaju. Nic więc dziwnego, że opinie na temat naszych usług są bardzo pozytywne. Co więcej, ich cena jest wyjątkowo przystępna, dlatego wiele osób może sobie na nie pozwolić.

Kolorbud Sp. z o.o.

NIP: 6572910048

Telefon

508 387 873
724 077 002
880 430 733 - piaskowanie, piaskarki

E-mail

biuro@kolorbud.pl

Adres

25-217 Kielce, ul. Hauke Bosaka 7

Godziny otwarcia

pn-pt 7:00-17:00, sob: 6:00-12:00

Masz pytania? Napisz nam, a doradzimy