Piaskowanie ogrodzeń

 

Nasza firma specjalizuje się również w świadczeniu profesjonalnych usług z zakresu piaskowania różnych elementów i powierzchni. Między innymi w skład naszej oferty wchodzi usługa piaskowania ogrodzeń, którą realizujemy w naszej siedzibie w Kielcach. Stan ogrodzenia naszej posesji jest niezwykle istotny nie tylko ze względów estetycznych, ale także ze względów bezpieczeństwa. Warto skorzystać z naszej oferty piaskowania, która wiąże się z wieloma istotnymi zaletami dla posiadaczy eleganckich ogrodzeń.

 

Piaskowanie

Czym jest technologia piaskowania?

Oferowana przez nas usługa, która obejmuje piaskowanie ogrodzeń w Kielcach, polega na skutecznym oczyszczaniu, wygładzaniu oraz odświeżaniu metalowych ogrodzeń różnego rodzaju. Radzimy sobie skutecznie z ogrodzeniami wykonanymi z różnych typów metalu. Dzięki skutecznemu piaskowaniu potrafimy usuwać zewnętrzną powierzchnię i przygotować ogrodzenia do dalszych zabiegów, takich, jak nakładanie różnych preparatów zabezpieczających itp. Sama technologia obejmuje wykorzystanie silnego strumienia powietrza oraz specjalnego materiału ściernego. Podczas zabiegu jako materiał ścierny wykorzystywany jest piasek kwarcowy, szklarski, kulki szklane, śrut stalowy itp. Wszystko zależy od rodzaju ogrodzenia i stopnia jego zaniedbania. Efektem końcowym zabiegu, jakim jest odnawianie ogrodzeń przeprowadzane przez nas w Kielcachjest olśniewająca czystość oraz skuteczna likwidacja nierówności z powierzchni. Przygotowane w ten sposób ogrodzenia są przystosowane do nakładania różnych preparatów lub malowania, ponieważ ich powierzchnia zapewnia doskonałe przyleganie farby.

Etapy oraz zalety piaskowania ogrodzeń w Kielcach

Pierwszym etapem piaskowania jest skuteczna likwidacja starych powłok, oraz zanieczyszczeń. Kolejna faza polega na wyrównaniu i ujednoliceniu powierzchni. Ostatnia faza tego procesu obejmuje nadawanie powierzchni chropowatości, dzięki której jest ona dobrze przygotowana do malowania. Jeśli chodzi o zalety, to odnawianie ogrodzeń w Kielcach jest zabiegiem umożliwiającym skuteczną likwidację rdzy, która potrafi się na nich często osadzać. Dzięki oferowanemu przez nas piaskowaniu możesz pozbyć się rdzy z nawet najtrudniej dostępnych zakamarków przęseł. Warto zaznaczyć, że stosujemy nowoczesne technologie i urządzenia obsługiwane przez fachowców posiadających wieloletnie doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje. To wszystko przekłada się na wysoką jakość i skuteczność świadczonych usług. Jeśli więc szukasz piaskowania w Kielcach oraz okolicach to nasza oferta spełni Twoje oczekiwania.

Profesjonalna obsługa każdego klienta

Każdy klient naszej firmy może liczyć na fachową obsługę, nawet w przypadku niewielkich zleceń i zamówień. Stosunek cena – jakość w przypadku naszych usług wypada bardzo korzystnie dla klienta. Innymi słowy, nasze profesjonalne usługi charakteryzują się wysoką jakością i co ważniejsze nie nadwyrężą nadmiernie Twojego budżetu przeznaczonego na doprowadzenie ogrodzenia do odpowiedniego stanu.

Realizujemy usługę zarówno stacjonarnie, jak i wyjazdowo (po uzgodnieniu z klientem). Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Kolorbud Sp. z o.o.

NIP: 6572910048

Telefon

508 387 873
724 077 002
880 430 733 - piaskowanie, piaskarki

E-mail

biuro@kolorbud.pl

Adres

25-217 Kielce, ul. Hauke Bosaka 7

Godziny otwarcia

pn-pt 7:00-17:00, sob: 6:00-12:00

Masz pytania? Napisz nam, a doradzimy