Parapety zewnętrzne z blach drewnopodobnych

Parapety zewnętrze to nie tylko funkcjonalna część budynku, ale także ważny element dekoracyjny, dlatego tak istotne jest, aby, zwłaszcza w miejscach szczególnie widocznych, dobrany został odpowiedni parapet, o wymiarach dostosowanych do możliwości rozwojowych budynku i wyglądzie pasującym do wybranego przez Ciebie stylu domu.

Wśród ciągłego dążenia do nowoczesności, klienci oczekują przebłysku klasycznego akcentu, który pomoże uwydatnić pozytywne aspekty ich domu. Parapety zewnętrzne drewnopodobne są doskonałym rozwiązaniem dla osób lubujących się w wyglądających naturalnie materiałach o neutralnych kolorach i ciekawych wzorach.

 
Jak montować parapety zewnętrzne?

Zalety parapetów zewnętrznych drewnopodobnych:

• Wysoka jakość stosowanych materiałów,

• Odporność na trudne warunki pogodowe,

• Klasyczny, interesujący wygląd,

• Atrakcyjna cena,

• Szybki i łatwy montaż.

Materiały, wykonanie i wykończenia

Nasza firma proponuje wam parapety drewnopodobne wykonane z najwyższej jakości materiałów, stworzone na potrzeby nie tylko producentów okien, firm budowlanych, deweloperów czy firm remontowych zainteresowanych wprowadzeniem do odnawianych budynków powiewu nowoczesności połączonej z oryginalnością, ale także klientów indywidualnych szukających akcentu podkreślającego okna i komponującego się z pozostałymi elementami wykończenia domu i podwórka. Parapet z blachy drewnopodobnej wykonany jest z grubej, mocnej blachy stalowej najwyższego gatunku, posiadającej certyfikaty najwyższej jakości.

Nie należy także zapominać o solidnym, dokładnym wykonaniu, a także o dopasowanych wykończeniach. Wszystkie widoczne części dobierane są pod kolor ramy okiennej, aby komponowały się z innymi elementami wykończeniowymi domu.

 

Cena parapetów drewnopodobnych

Nasza firma wykonuje parapety o dowolnej szerokości z wielu materiałów, dlatego cena oferowanych produktów jest uzależniona od wielkości wybranego parapetu oraz materiału wykonania. Dużą zaletą parapetów drewnopodobnych jest ich przyzwoita cena, zwłaszcza że cechuje je niemała wytrzymałość – dlatego też mogą być użytkowane na zewnątrz. Blacha bowiem znakomicie radzi sobie ze zmiennymi warunkami pogodowymi.

Opinie klientów

Bardzo cennym czynnikiem, pomagającym naszej firmie funkcjonować poprawnie, są opinie naszych klientów. Są oni zadowoleni z profesjonalizmu i wysokich kwalifikacji naszych pracowników, a także z doskonałej jakości oferowanego produktu. Nasze parapety drewnopodobne wykonane są z materiałów posiadających certyfikaty jakości, co gwarantuje długoletnią, doskonałą jakość. Dzięki zwracaniu uwagi na każdy szczegół podczas produkcji późniejsze montowanie parapetów przeprowadzisz szybko i bez kłopotów.

Kolorbud Sp. z o.o.

NIP: 6572910048

Telefon

508 387 873
724 077 002
880 430 733 - piaskowanie, piaskarki

E-mail

biuro@kolorbud.pl

Adres

25-217 Kielce, ul. Hauke Bosaka 7

Godziny otwarcia

pn-pt 7:00-17:00, sob: 6:00-12:00

Masz pytania? Napisz nam, a doradzimy